آزادی و خلاقیت

فلسفه‌ی‌ زندگی در شرکت معتمد مبتنی بر تقدم افراد به فرآیندهاست برای همین ما به افراد آزادی می‌دهیم تا خلاقانه فکر کنند و چالش های پیش رو را آنطور که می‌خواهند حل کنند.

تصمیم گیری جمعی

در شرکت معتمد تصمیم گیری جمعی یک ارزش است و تلاش داریم در تصمیمات مشارکت همه افراد صاحب نظر و علاقه مند را جلب کنیم. در معتمد تصمیم گیری در باره تکنولوژی مورد استفاده، زمان بندی پروژه، معماری و طراحی محصول و حتی جذب نیروی متخصص به کمک اعضای تیم فنی انجام می‌شود و به‌طور کلی مهندسین نقش به‌سزایی در تصمیم گیری‌ها دارند.

شکست جزئی از مسیر پیروزیست

ما در معتمد معتقدیم و انتظار داریم به خود جرات و جسارت امتحان کردن موضوعات جدید را بدهیم و اگر متوجه شدیم مسیر انتخابی صحیح نمی باشد، بدون واهمه از واکنش دیگران، اشتباه خود را می‌پذیریم و مسیر بهتری را انتخاب می‌کنیم. شکست خوردن در معتمد راهی برای کسب تجربه و افزایش دارایی هایمان است.

تهران ،خیابان بهشتی، خیابان صابونچی ،خیابان هویزه، پلاک 172 ،واحد 1

جزیره کیش ،بلوار فردوسی ، مجتمع بین الملل ونوس ، طبقه1، واحد 245

1533693613

021-28426

021-88523165

021-28425470

logo-samandehi

درباره گروه معتمد
گروه معتمد فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نمود و در سال 1395 با تاسیس شرکت پایدار تجارت معتمد در تهران فعالیت خود را در قالب شرکت سازماندهی کرد . اکنون با گذشت بیش از یک دهه، این گروه در حوزه‌های راه اندازی زیرساخت فناوری اطلاعات ، سخت افزاری رایانه‌ای، محصولات نرم‌افزاری، ساختمان، بازار سهام و توسعه بازار کسب کار  توانسته است دستاوردهای مطلوب و شایانی کسب نماید.

اتحادیه صنف فناوران رایانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران   انجمن انفورماتیک ایران شورای عالی انفورماتیک نماد اعتماد الکترونیک