دیتاسنتر

دیتاسنتر

مشاوره، طراحی و اجرای مرکز داده استاندارد
نرم افزار

نرم افزار

 تولید نرم افزار و برنامه نویسی پیشرفته
میزبانی داده

میزبانی داده

کولوکیشن ، سرور اختصاصی ، هاستینگ
پرتال های تحت وب

پرتال های تحت وب

طراحی سایت و پرتال های تخصصی
هوشمند سازی

هوشمند سازی

طراحی و تولید سیستمهای مدیریت هوشمند
امنیت اطلاعات و شبکه

امنیت اطلاعات و شبکه

مشاوره و طراحی راهکارهای امنیت اطلاعات
ارتباطات زیرساخت

ارتباطات زیرساخت

 ارتباطات رادیویی دور برد - ارتباطات فیبر
سخت افزار

سخت افزار

 واردات، گارانتی وفروش تجهیزات سرور و شبکه
 تیم‌های خاص برای چالش‌های خاص

تیم‌های خاص برای چالش‌های خاص

شرکت معتمد در حوزه‌هایی از زیرمجموعه‌های صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات دارای تخصص و راهکارهای ویژه است که مرتبط با فناوری و علوم روز بوده و معتقدیم بهره‌مندی از دانش و تجربه در آنها زمینه‌ساز ارائه راه‌حل برای مشکلات حال و آینده توسعه این صنعت است. این حوزه‌ها عبارت‌اند از طراحی و اجرای مرکز داده های استاندارد ، طراحی و تولید سیستم های مدیریت هوشمند پیشرفته ، طراحی و برنامه نویسی پیشرفته سیستم ها . رویکرد اصلی شرکت معتمد کار آفرینی در یک مجموعه جوان در راستای اعتلای صنعت زیر ساخت فناوری اطلاعات کشور است .
ادامه معرفی شرکت
در یک نگاه
بودن در کنار مشتری و تضمین کیفیت محصولات و خدمات همیشه یکی از اهداف اصلی گروه معتمد است. تلاش مجموعه مدیریت گروه، همواره بر ایجاد وفاداری و ماندگاری مشتریان استوار است. گروه معتمد برای تکمیل زنجیره‌ی ارتباطی خود با مشتریان و نیز همراهی همیشگی آن‌ها، به منظور اطمینان مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات، اقدام به تاسیس شرکت گارانتی معتمد کرده است.
Image

در یک نگاه

گروه معتمد فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نمود و در سال 1395 با تاسیس شرکت پایدار تجارت معتمد در تهران فعالیت خود را سازماندهی کرد . اکنون توانسته است دستاوردهای مطلوب و شایانی کسب نماید.

چشم انداز

شرکتی خوشنام، معتمد، حرفه‌ای و چابک که با اتکا به سرمایه‌های انسانی شایسته، در پی ارایه خدماتی متمایز منطبق بر خیر اجتماعی به مشتریان وفادار و فرهیخته خود در سطح کشور است.

ماموریت

شرکت معتمد بازار مصرف کنندگان، مدیریت و گسترش ایده های تجاری جدید و خدمات منحصر بفرد در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور افزایش سهم بازار، ایجاد اعتماد و رضایت مشتری.

گالری تصاویر و افتخارات

Image
Image
Image
Image
Image
Image

تهران ،خیابان بهشتی، خیابان صابونچی ،خیابان هویزه، پلاک 172 ،واحد 1

جزیره کیش ،بلوار فردوسی ، مجتمع بین الملل ونوس ، طبقه1، واحد 245

1533693613

021-28426

021-88523165

021-28425470

logo-samandehi

درباره گروه معتمد
گروه معتمد فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نمود و در سال 1395 با تاسیس شرکت پایدار تجارت معتمد در تهران فعالیت خود را در قالب شرکت سازماندهی کرد . اکنون با گذشت بیش از یک دهه، این گروه در حوزه‌های راه اندازی زیرساخت فناوری اطلاعات ، سخت افزاری رایانه‌ای، محصولات نرم‌افزاری، ساختمان، بازار سهام و توسعه بازار کسب کار  توانسته است دستاوردهای مطلوب و شایانی کسب نماید.

اتحادیه صنف فناوران رایانه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران   انجمن انفورماتیک ایران شورای عالی انفورماتیک نماد اعتماد الکترونیک